מטפלים סיעודיים 24

תמיכה מלאה 24

המטפלים בחברת אנשים תמיד נמצאים עם יקירכם במהלך כל
ימות השבוע ודואגים לו לכל צרכיו על מנת שאתם תוכלו להיות
בראש שקט בנוגע לבריאות של היקר לכם.

התאמה ספציפית לכל משפחה

חברת אנשים תמיד מתאימה את העובדים עימם היא עובדת לכל מטופל ומטופל בהתאם לצרכים ובהתאם למצב רפואי, ומקפידה לבצע את ההתאמה הזו גם בהתאם לניסיון קודם. בשביל לבחור את המטפל הנכון לאדם הנכון צריך לתת דגש על מספר דברים חשובים כמו מנטליות ותרבות של העובד הזר, הגישה שלו למטופל, השפה שלו ויכולת התקשורת היום יומית עם המטופל. צוות אנשים תמיד בניהולה של ליליאן מדר מומחה בהתאמות מעין אלו.

איתור עובדים זרים פוטנציאלים

חברת "אנשים תמיד" מומחית באיתור וייבוא עובדים זרים לתחום הסיעוד, וזאת ע"י איתור אנשי סיעוד ברמה הגבוהה ביותר ממקומות שונים בעולם לחברה צוות עובדים מיומן ומקצועי, שנמצא בקשר מתמיד עם מקביליו בחו"ל על מנת לאתר את העובדים המיומנים, האחראיים, והמסורים ביותר ולהביאם לעבודה בארץ.

חידוש ויזה

אנשים תמיד מחדשת לעובד את היתר העבודה שלו מידי שנה בשנה, כמו גם הוצאת היתר העסקה למעסיק והארכה שלו. כך כל הצדדים יכולים להיות בראש שקט שהכול מתנהל בעבורם ברמה מקצועית גבוהה.

ליווי לאורך כל הדרך

שידוך מוצלח בין עובד ובין מטופל לא מתחיל ונגמר עם תחילת ההעסקה. התהליך דורש ליווי קבוע ובדיקות במהלך הדרך שהכול מתנהל כשורה והעובד עושה את עבודתו על הצד הטוב ביותר ומנגד מקבל את כל התנאים אותם הוא צריך לקבל. צוות אנשים תמיד מלווה לאורך כל הדרך את שני הצדדים ועושה כמיטב יכולתו בשביל לשפר עוד ועוד את השירותים הניתנים דרכו.

לקבלת יעוץ ללא עלות

אשמח לענות על כל שאלה

אודות החברה

חברת אנשים נוסדה בשנת 2000 על ידי גברת ליליאן מדר , במטרה לתת מענה מקצועי ואנושי בהבאה של עובדים זרים המורשים לעסוק בסיעוד לאוכלוסיה
הנזקקת לכך.

קישורים שימושיים

מסמכים להורדה

לקבלת יעוץ ללא עלות

אשמח לענות על כל שאלה

אודות החברה

 חברת אנשים נוסדה בשנת 2000 על ידי גברת ליליאן מדר , במטרה לתת מענה מקצועי ואנושי בהבאה של עובדים זרים המורשים לעסוק בסיעוד לאוכלוסיה הנזקקת לכך.

מסמכים להורדה

קישורים שימושיים

© 2020 anashim10. All rights reserved