אנשים תמיד - חברת כ"א ליבוא עובדים זרים לסיעוד

אנו בחברת אנשים , מתמחים ביבוא ואיתור של עובדים זרים למטרת סיעוד בישראל.

למצוא עובד זר לסיעוד עבור יקירכם זו מטלה לא פשוטה בין אם אתם מחפשים עובד זר פיליפיני או עובד מכל מקום אחר. הרצון למצוא את האחד שיאפשר ליקירכם לחיות את שנותיו המבוגרות בכבוד לו הוא ראוי דורשת מכם סבלנות. אתם צריכים למצוא חברה איכותית ומקצועית שיודעת לאתר את האנשים הנכונים ועושה את כל הבדיקות הרלוונטיות על מנת שמי שיטפל ביקירכם יהיה אחד או אחת שאתם יכולים לסמוך עליהם וללכת לישון בראש שקט עם הידיעה שהיקרים לכם מכל נמצאים בידיים טובות. חברת "אנשים תמיד" היא החברה אותה אתם מחפשים, חברה בניהולה של ליליאן מדר שעוסקת שנים רבות בתחום. הנה קצת מידע על שירותי החברה

איתור עובדים פוטנציאליים זרים

בשביל לאתר את העובדים הפוטנציאליים שיתאימו לעבודות מעין אלו צריך קשרים בחו"ל, צריך להכיר את מוסדות הלימוד הרלוונטיים וצריך לדעת אלו קריטריונים חשובים יותר או פחות. חברת "אנשים תמיד" מומחית באיתור וייבוא עובדים זרים לתחום הסיעוד וזאת על ידי  על יד איתור אנשי סיעוד ברמה הגבוהה ביותר במקומות שונים בעולם. לחברה צוות עובדים מיומן ומקצועי שנמצא בקשר מתמיד עם מקביליו בחו"ל על מנת לאתר את העובדים המיומנים ביותר, האחראיים ביותר והמסורים ביותר ולהביאם לעבודה בישראל.

התאמה ספציפית לכל משפחה

אתם בתור ההורים או בני המשפחה של האדם הסיעודי הזקוק לעזרה צמודה של מטפל סיעודי יכולים להיות רגועים שאתם בידיים הנכונות. חברת אנשים תמיד מתאימה את העובדים עימם היא עובדת לכל מטופל ומטופל בהתאם לצרכים ובהתאם למצב רפואי, ומקפידה לבצע את ההתאמה הזו גם בהתאם לניסיון קודם. בשביל לבחור את המטפל הנכון לאדם הנכון צריך לתת דגש על מספר דברים חשובים כמו מנטליות ותרבות של העובד הזר, הגישה שלו למטופל, השפה שלו ויכולת התקשורת היום יומית עם המטופל. צוות אנשים תמיד בניהולה של ליליאן מדר מומחה בהתאמות מעין אלו.

ליווי לאורך כל הדרך

"שידוך" מוצלח בין עובד ובין מטופל לא מתחיל ונגמר עם תחילת ההעסקה. זה דורש ליווי קבוע ובדיקות במהלך הדרך שהכול מתנהל כשורה והעובד עושה את עבודתו על הצד הטוב ביותר ומנגד מקבל את כל התנאים אותם הוא צריך לקבל. צוות אנשים תמיד מלווה לאורך כל הדרך את שני הצדדים ועושה כמיטב יכולתו בשביל לשפר עוד ועוד את השירותים הניתנים דרכו.

חידוש ויזה

עוד שירות מבית חברת "אנשים תמיד" שירות המאפשר לעובד לחדש את היתר העבודה שלו מידי שנה בשנה, כמו גם הוצאת היתר העסקה למעסיק והארכה שלו. כך כל הצדדים יכולים להיות בראש שקט שהכול מתנהל בעבורם ברמה מקצועית גבוהה.

פנו אלינו עוד היום ונשמח לספק לכם מידע נוסף בשביל שתוכלו לתת ליקיריכם את הטוב ביותר ואת היכולת להזדקן בכבוד!

צור קשר מהיר

לכל שאלה ללא תשלום ניתן לשלוח הודעה ונחזור אליכם בהקדם

הזן שם מלא בבקשה
נא להזין כתובת מגורים
הזן מספר טלפון נייד בבקשה שימו לב 10 מספרים

מודל נגישות אתרים