עובדים זרים לסיעוד | מטפלים סיעודיים לקשישים | חברת אנשים תמיד

עובדים זרים לסיעוד - התאמה מירבית למשפחה

ההורה או בן המשפחה שאחראיים עליו לא יודה בזה מיד אך לאט לאט זה יהיה ברור שהוא צריך מטפל סיעודי. אם הוא מתחיל להתקשות בפעולות היום יומיות הבסיסיות כמו להתלבש, להתרחץ, לאכול לבד או ללכת, אתם צריכים לדעת שאתם צריכים כבר לחשוב על איתור מטפל סיעודי. זה יהיה קשה לכם ולו אך בשביל שהוא יזדקן בכבוד אתם .צריכים להזדרז ולמצוא עבורו את מי שהכי מתאים לו. אם זו אישה, תצטרכו למצוא לה מטפלת שתסייע לה לצלוח את היום יום ואם זה גבר תצטרכו מטפל שיסייע לו בפעולות היום יומיות, והנה כמה דברים שחשוב לדעת בנושא איתור עובדים זרים לסיעוד לקשישים ולאוכלוסייה נזקקת

מה כולל טיפול סיעודי?

עובד זר לטיפול סיעודי כמו עובד בכל מקום אחר בארץ בא לתת מענה לכמה צרכים של המטופל. ראשית, הוא מספק לו ליווי חברתי מה שאומר ישיבה עמו במסעדה, ליווי שלו לקופת החולים או לקניות או לכל מקום אחר. שנית, הוא מטפל בו אישית על ידי האכלה, רחיצה, הלבשה, ואם צריך אז גם החלפת חיתול. ושלישית, מטפל סיעודי דואג לסביבתו של המטופל כמו ניקיון החדר או הבית שלו, החלפה של המצעים שלו בשגרה או כשצריך באופן מיוחד, שטיפת כלים ולעיתים גם בישול. חשוב לציין שהמטפל אמור לסייע למטופל בלבד מה שאומר שהוא לא אמור לבשל לאורחים שמגיעים או לאחרים.

חוק הסיעוד

חוק סיעוד ביטוח לאומי אומר שכל מי שזקוק לכך זכאי לקבל מספר שעות שבועיות ספציפי על חשבון המדינה ואת השאר המשפחה אמורה לשלם. בשביל לקבל את הסיוע הזה מהמדינה המטופל עובר מעין "מבחן" על ידי איש מקצוע מטעם הביטוח הלאומי בכדי לבדוק את רמת התפקוד שלו. במהלך הבדיקה בוחן הנציג את ההתנהלות היום יומית של המטופל, מה הוא מסוגל לעשות לבד ומה לא והאם הוא עומד בקריטריונים שנקבעו. חשוב שעם המטופל יהיה מישהו מבני משפחתו בעת הבדיקה בכדי שהוא יוכל לתאר יותר את מצבו של המטופל כמו גם לוודא שהנציג מתוודע למצב בו הוא נמצא.

בחירת חברה המספקת מטפלים

לנו בחברת אנשים יש את הניסיון הדרוש באיתור ויבוא עובדים זרים לסיעוד בהתאמה מלאה לכל לקוח על פי מספר פרמטרים. חברה שמאתרת עובדים זרים לסיעוד צריכה להיות קודם כל עם הניסיון הדרוש ועם הקשרים הנכונים, וכזו שמאתרת את המטפלים הסיעודיים הנכונים לאדם הנכון. ישנם עובדים זרים המועסקים כמטפלים סיעודיים ממדינות שונות עם מנטליות שונה ועם הרגלים תרבותיים כאלו ואחרים כמו גם שפה שונה, וחשוב שהחברה תציע מגוון רחב ככל הניתן של עובדים זרים סיעודיים שמהם ניתן לבחור את המתאים או המתאימה ביותר. חברת אנשים בנתניה בניהולה של ליליאן מדר היא החברה המובילה במציאת עובד זר לסיעוד בישראל, חברה שמספקת מאות עובדים זרים לטיפול סיעודי בקשישים ונצרכים, ומכתבי התודה הרבים של בני משפחה יעידו על רמה מקצועית גבוהה, על רגישות רבה ועל שירות לקוחות מדהים.  החברה מלווה את המשפחה בכל שלבי התהליך כמו גם לאחר מכן כשהמטפל כבר נמצא עם בן או בת משפחתם.

פנו אלינו עוד היום וקבלו מענה מהיר ויעיל ושירות מקצועי ואדיב!

מודל נגישות אתרים